ajanda

ÜZGÜNÜM, AJANDAM DOLU!

 

 


Şubat ayının en iyi etkinliklerini mercek altına aldık. Size düşen sadece bunları ajandanıza kaydetmek… 

FESTİVAL

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

Bu yıl “Hayat Var!” temasıyla !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 15-25 Şubat tarihleri arasında 17. kez düzenleniyor. Greta Gerwig’in yazıp yönettiği “Uğur Böceği” (Lady Bird) ile açılan festivalin kapanış filmi ise James Franco’nun Altın Küre’de En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü aldığı “The Disaster Artist” olacak. Festivalde ayrıca David Bowie’den Betty Davis’e, Iggy Pop’tan Josh Homme’a efsane müzisyenlerin filmlerini de kaçırmamanızı öneririz. Festivalin Ankara ve İzmir ayağı ise 1-4 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

ifistanbul.com

TİYATRO

Baldan Karanlık

Kemal Hamamcıoğlu’nun yazıp yönettiği, Metin Akdülger’in tek kişilik performansıyla dikkatleri üzerine çeken Baldan Karanlık oyunu, İnsanın doğaya ve insana yaptıklarının nedenini sorguluyor. Oyunu Şubat ayı boyunca her cumartesi Toy İstanbul’da izleyebilirsiniz. Bu arada Baldan Karanlık ekibi, oyuna gelenlere barınaklara bağışlanmak üzere yanlarında mama getirmelerini rica ediyor. Oyun sonrasında mamalar, getirenler adına barınaklara gönderiliyor.

toyistanbul.com

ATÖLYE

Kişisel Gelişim ve Terapi Atölyeleri

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Human Art işbirliği ile kişisel gelişim atölyelerine ev sahipliği yapmaya başladı. Şubat ayı boyunca Sahibinin Sesi, Ebeveyn Ehliyeti, Liderler İçin Savaş Sanatı Öğretileri, Derin İlişki, Sinematerapi, Sunum Sanatı ve Zenergy isimli pek çok kişisel gelişim atölyesi düzenlenecek. Atölyelerle ilgili detaylı bilgiye Zorlu PSM’nin web sitesinden ulaşabilirsiniz.

zorlupsm.com

SEMPOZYUM

Okul ve Psikanaliz

Özel Amerikan Robert Lisesi’nin düzenlediği Okul ve Psikanaliz 11 sempozyumu bu yıl “Zorba” başlığı altında 24 Şubat’ta düzenleniyor. İsteyen herkesin katılabileceği etkinlikte eş zamanlı atölye çalışmaları da gerçekleştiriliyor olacak. Kayıt ücreti 140 TL, üniversite öğrencileri içinse 70 TL. Kayıt için son gün ise 16 Şubat.

robcol.k12.tr

Tel: 0212 359 23 00 

SERTİFİKA PROGRAMI

Bilişsel Varoluş Terapisi

Anlam Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin Bilişsel Varoluş Terapisi Temel Sertifika Eğitimi 15 Şubat’ta başlıyor. Prof. Dr. Kadir Özer’in eğitim vereceği sertifika programına psikoloji lisans mezunu; klinik psikoloji yüksek lisans ve doktora öğrencileri, mezunları ve psikiyatri uzmanları katılabiliyor. 12 hafta sürecek eğitimin ücreti ise 1.750 TL.

anlam.com.tr

 

 

Etiketler:
Önceki Yazılar

TADINA VARIN!

Sonraki Yazılar

PANİK ATAKTAN KORUNMANIN YOLLARI