uc-yeni-nemlendirme-ritueli

ÜÇ YENİ NEMLENDİRME RİTÜELİ

Cildinizin su ihtiyacını karşılayın

Yatıştırıcı, yenileyici ama nemlendirici özelliği olmayan termal su içeren ürünler, cilde ihtiyaç duyduğu suyun yanı sıra eser elementler, vitaminler, Hyalüronik asit ve UV koruması da sağlıyor.

Doğru uygulama: Yaklaşık 20 cm uzaklıktan cildinize püskürtün. Elinizle yedirmeye çalışmayın ya da ovuşturmayın. Termal su etkisi, cilt rengini harekete geçirerek yanaklarınızın eski pembeliğine kavuşmasını sağlar. Özellikle yaz aylarında elinizin altında bulunması gereken ürünlerden.

Losyonunuzun emilmesine izin verin

Çiçek sularından veya büyükanne toniklerinden uzak bir dünyada Asya’da geliştirilen jelleştirilmiş losyonlar, nemlendirici maddeler açısından oldukça zengin. Cildi tazeliyor ve diğer uygulamalar için onu hazırlıyor.

Doğru uygulama: Aşındırıcı özelliğinden ötürü pamuk kullanmak yerine parmak uçlarınızla nazikçe cildinize yayın ve yumuşak darbelerle iyice yedirin. Böylelikle canlı bir görünüm ve anında kaygan bir his elde edin.

Cildinizi süper serum ile ferahlatın

Bu iksirlerin çok akışkan bir yapısı var ve bunlar da Asya formüllerinden esinlenilerek üretilmiş. Bu nemlendirici bitki özlerini anımsatan jelleştirilmiş emülsiyonlar, damla damla uygulanıyor. Masajla cilde yedirildiklerinde neredeyse tamamen sıvılaşıyor, gözle görülür ve kalıcı bir şekilde cilde nüfus ediyor, yorgunluk izlerini siliyor ve cilt rengini yeniden canlandırıyor.

Doğru uygulama: Ferahlık hissini artırmak için serumu buzdolabında saklayın.

 

 

Önceki Yazılar

ÇOCUKLAR İÇİN BEDENSEL SÖZ HAKKI KAVRAMI

Sonraki Yazılar

BABANIN ÇOCUK ÜZERİNDEKİ ÖNEMİ