stresinizi-azaltacak-film-onerileri (9)

Stresinizi Azaltacak Film Önerileri

Kahkahanın en etkili ilaç olduğu söylenir. Stresin arttığı şu dönemlerde eğlenceli bir şeyler izlemeye ne dersiniz?

1. The Hangover

Sizce, bir bekarlığa veda partisinde başınıza en fazla ne gelebilir? Cevaplarınız Zach Galifianakis, Bradley Cooper ve Ed Helms üçlüsünün yaşadığı kadar uçuk olamaz. Muhteşem mizahıyla The Hangover serisini bir oturuşta bitirmeyi isteyeceksiniz.

2. 50 First Dates

Adam Sandler ve Drew Barrymore’un başrollerinde yer aldığı 50 First Dates, keyifle izleyeceğiniz romantik komedi filmlerinden biri.

3. Flipped

Çocukluk aşkınızı hatırlıyor musunuz? Flipped filmi size, geçmiş anılarınızı hatırlatacak.

4. This is 40

Paul Rudd ve Leslie Mann isimlerinin muhteşem oyunculuklarını izleyeceğiniz bu film, gelecek planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. This is 40 filmi, 40’lı yaşları eğlenceli bir dille anlatıyor.

5. The Other Woman

Cameron Diaz ve Leslie Mann’in başrollerinde oynadığı The Other Woman, aldatılan kadınların intikam almak için bir araya gelmesini konu ediyor. Eğlenceli bir şeyler arıyorsanız The Other Woman filmini muhakkak izlemelisiniz.

6. A Lot Like Love

A Lot Like Love filmi bazı şeyleri hatırlamanıza yardımcı olabilir. Oliver’ın (Ashton Kutcher) gelecekle ilgili yaptığı planlar ve bu planlar için ötelediği bazı durumlar konu ediliyor. Ayrıca eğlenceli ve iç ısıtan bir aşka da şahit olacaksınız.

7. Begin Again

Bol bol müziğe doyacağınız Begin Again filmi, cesaret kazanmanıza yardımcı olabilir.

8. Big Hero 6

Baş kahramanımız Baymax’in tatlılığı tüm stresinizi alıp götürecek. Aksiyon macera türündeki Big hero 6, görsel şöleni ve muhteşem konusuyla izlediğinize asla pişman olmayacağınız bir animasyon filmi.

9. Just Go With It

Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın başrollerinde oynadığı Just Go With It, en keyifli romantik komedi filmlerinden biri.

10. The Intern

Robert De Niro’yu stajyer olarak göreceğinizi hiç düşünür müydünüz? Anne Hathaway’in de başrollerinde olduğu The Intern filmini keyifle izleyeceksiniz.

11. How To Be Single

İlişkisi biten ve yalnız yaşamaya başlayan her kadının muhakkak izlemesi gereken bir film.

12. The Holiday

Her şeyden sıkılıp yaşadığınız yeri kısa süreli de olsa terk etmeyi hiç düşündünüz mü? Bu film size birazda olsa cesaret verebilir.

13. Failure to Launch

30’lu yaşlarında hala ailesiyle yaşayan Tripp’in (Matthew McConaughey) başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

14. Murder Mystery

Yine bir Adam Sandler ve Jennifer Aniston filmi. Cinayet soruşturmasının tam ortasında kalan ikilinin, macera dolu hikayesi konu ediliyor.

15. Long Shot

Charlize Theron ve Seth Rogen’ın başrollerini paylaştığı Long Shot filminde, işsiz bir gazetecinin, çocukluk aşkı olan Charlotte ile tekrar karşılaşması ve sonrasında yaşanan olaylar konu ediliyor.

16. Angry Birds

Keyifli bir animasyon filmi daha: Angry Birds. Öfke problemi olan Red’in eğlenceli hikayesini izleyeceksiniz.

17. Aile Arasında

Gülse Birsel’in kaleme aldığı, Demet Evgar ve Engin Günaydın’ın başrollerinde oynadığı Aile Arasında filmi, tüm stresinizi alacak ve bol bol kahkaha atmanızı sağlayacak.

18. As Good As It Gets

Jack Nicholson’ın en keyifli filmlerinden biri olan As Good As It Gets filmi, takıntıları olan bir adamın hikayesini konu ediyor.

 

 

Önceki Yazılar

Kendimizde Neleri Seviyoruz?

Sonraki Yazılar

Korona Günlerinde Kadınlar için Şiddetten Korunma Kılavuzu