iliskiana

SİZE BİR SIR VERELİM Mİ?


Seks terapisti Simone Bienne, cinsellik hakkındaki sırları ve çözüm önerilerini paylaşıyor. 

Derleyen: Buğra LEVENT

1/ Üçlü cinsel ilişki gerçeği

‘Erkekler, her zaman üç kişilik cinsel ilişkilere hazırdır’ klişesini unutun. Onlar, bu konuda kadınlardan daha da isteksiz. Sebebi de her iki partneri tatmin edemedikleri zaman nasıl hissedecekleri endişesi… Bu konuda çok ısrarcı davranırsanız, ilişkiniz sona erebilir. Bu fantaziyi uygulamak yerine, seks oyuncakları almanız çok daha iyi.

2/ En iyi seks ne zaman olur?

Simone Bienne’nin Los Angeles’da yaşayan aktör danışanlarından öğrendiği kadarıyla seks sırasında kirlenmek moda. Önce kendinize bir masaj jeli alın, sonra (gerekirse) yatağınızı plastik bir örtü ile kaplayın, partnerinizle birlikte duşa girin ve birbirinize bolca masaj yağı sürün. Cildiniz en kuvvetli cinsel organınız; bu şekilde birbirinize en güzel temas ettiğiniz deneyimi yaşayabilirsiniz.

3/ Konumuz, çoraplar!

Gerçek: Seks sırasında çorap giyersek, orgazma daha çabuk ulaşıyoruz. Kadınların vücut ısısı, erkeklerden daha düşük ve ayağımızda çoraplarımız varken kendimizi daha rahat hissediyoruz. Rahat hissettiğimizde de zirveye ulaşmamız daha hızlı oluyor.

4/ Seks dediğin eğlencelidir

Seksin kendimizi iyi hissetmeye yardımcı olduğu su götürmez bir gerçek. Peki ya eğlenmek? Şu oyunu denemeye ne dersiniz? Farz edin, dışarıda fırtına var ve hava karanlık. Birden kapı çalınıyor. Bir sonraki cümleyi seksi bir fikir ile devam ettirin… Bu hikayeyi tamamlamaya çalışmak, partnerinizi de sizi de güldürecektir.

5/ Bir seks mantrası belirleyin

Seksten önce ya da sonra kendi kendinize tekrarladığınız bir mantra ile özgüveniniz artabilir. Ancak “Bu işi doğru yapıyor muyum?” diye düşünmek yerine, “Nasıl dokunulmaktan hoşlanıyorum?” sorusunu aklınıza getirin. Örneğin, üzerinizdeki baskıyı azaltmak için “Orgazm şart değil” gibi bir mantra belirleyebilirsiniz.

 

 

Önceki Yazılar

SARIŞIN DEVRİ!

Sonraki Yazılar

ANNEMDEN NE ÖĞRENDİM?

Bir cevap yazın