sevgililer-gunu-partnerinizle-birlikte-yapabilecekleriniz (6)

Sevgililer Günü: Partnerinizle Birlikte Yapabilecekleriniz

Bu sevgililer gününde partnerinizle farklı bir şeyler yapmaya ne dersiniz? Her sene o hediye alıp verme olayından biraz olsun dışarı çıkın ve kendinize, birlikte geçirebileceğiniz eğlenceli bir program hazırlayın. Biz, sizler için örnek bir liste hazırladık ama tabii ki kendi isteklerinize göre liste üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahvaltı Hazırlayın

Partnerinizi şımartmamaya ne dersiniz? Onun için muhteşem bir kahvaltı masası hazırlayarak güne başlayabilirsiniz. En sevdiği yiyecekleri kendi ellerinizle hazırlayıp, güne enerjik bir biçimde başlamasını sağlayın. Birlikte olduğunuz için ne kadar minnet duyduğunuzu da belli etmekten çekinmeyin.

Oyun Oynayın

Partnerinizin oynamayı en çok sevdiği şeyi muhakkak biliyorsunuzdur. Bu defa neden bu oyunu sizinle oynamasın ki? En sevdiği oyunu oynayabileceğiniz mekânı şimdiden organize edin ve ona güzel bir sürpriz yapın.

Piknik Yapın

Oyundan sonra muhakkak bir şeyler atıştırmak isteyeceksiniz. Partnerinizi tekrar eve götürün ve birlikte piknik yapın. Piknik için illa ki açık alana ihtiyacınız yok; evinizin herhangi bir köşesini bunun için ayırabilirsiniz. Örtünüzü serin ve atıştırmalıklarınızı hazırlayın. Birbirinizle ilgili bilmediğiniz şeyleri sorun ve anın tadını çıkarın.

Birlikte Duş Alın

Bunu isterseniz bir otel odasında da yapabilirsiniz. Küveti güzel, keyifli kokularla doldurun ve içeceklerinizi yanınıza alın. Kendinizi suya bırakın ve gevşemenin tadını çıkarın.

Masaj Yaptırın

Bu, her ikiniz için de muhteşem bir aktivite olabilir. Hem tüm haftanın yoğunluğunu üzerinizden atacaksınız hem de birlikte masaj yaptırıyor olmanın keyfini süreceksiniz.

Birlikte Şarkı Söyleyin

Herkes her yerde dans edip, şarkı söyleyemiyor. Evinize karaoeke sistemi kurabilirsiniz. En sevdiğiniz ve keyif aldığınız şarkıları birlikte söyleyip, dans etmenin tadını çıkarın.

Akşam Yemeği Hazırlayın

Bunu partnerinizle birlikte yapın. Bir yemek kitabı alın, alış veriş yapın ve denemediğiniz bir yemeği yapmaya çalışın.

Hikâyeler Okuyun

Bir şeyler okumak veya hikâyeler yaratmak düşündüğünüzden çok daha eğlenceli. Sevdiğiniz bir kitabın altını çizdiğiniz noktalarını partnerinize okuyabilir veya birlikte yeni bir hikâye yaratabilirsiniz.

 

 

Önceki Yazılar

Öz-farkındalığı Artırma Yolları

Sonraki Yazılar

Harry Potter in Concert Serisi