shutterstock_507115015

RUJ… SENİNLE BAŞIM DERTTE!


Rujun, bir kadının güzelliğine güzellik kattığı su götürmez bir gerçek. Ancak sürerken bazı problemlerle karşılaştığınızı duyar gibiyiz. Şimdi size bahsedeceğimiz ufak hileler ile ortaya çıkabilecek problemler ile savaşabilirsiniz! 

Derleyen: Buğra LEVENT

1/ Rujun dudaklarınıza bulaşmasını engellemek sizin elinizde! Yapmanız gereken şey de oldukça basit. Ruju sürdükten sonra, işaret parmağınızı dişlerinizin üstüne koyun, dudaklarınızı kapatın ve ardından parmağınızı dişlerinizin üstünden çekin. Böylece dudaklarınızın iç kısmında kalan fazla ruj kalıntıları, dişlerinize değil elinize bulaşacaktır.

2/ Rujunuzun dudak çizginizin dışına çıktığı zamanlar oluyor mu? Bunu engellemek için, ilk olarak dudak çizginize açılı fırça ile kapatıcı sürün. Bu hem rujunuzun taşmasını önleyecek hem de dudaklarınızın daha dolgun ve kusursuz gözükmesine yardımcı olacaktır.

3/ Kuru dudaklar, kabusunuz olmak zorunda değil. Ruj sürmeden önce,  bir miktar balm sürün ve dudaklarınızın onu emmesini bekleyin. Ardından dudak bazını sürerek rujunuzu uygulayın.

 

 

Önceki Yazılar

GÜNEŞE ÇIKALIM MI, ÇIKMAYALIM MI?

Sonraki Yazılar

KENDİ SESİMİZİ DUYUYOR MUYUZ?

Bir cevap yazın