ruh-esinizle-tanistiginizi-gosteren-10-isaret (1)

Ruh Eşinizle Tanıştığınızı Gösteren 10 İşaret

Ruh eşinizle birlikte olup olmadığınızı anlamanıza yardımcı olacak işaretleri bir araya getirdik.

Ruhun daha doğmadan önce manevi yarısını belirlediği söylenir. Her ruhun mükemmel bir diğer yarısı varmış: ruh eşi.

Ruh eşi, kendinizi tamamlanmış hissetmenizi sağlayan kişidir. O varken her şeyin daha kolay olacağı; sevginin, mutluluğun ve tüm endişelerin üstesinden gelineceği düşünülür. Ruh eşinizle karşılaşıp karşılaşmadığınızı anlamanıza yardımcı olacak birkaç ipucu var:

1. Sadece bilirsiniz

İçinizde, derinlerde bir yerde, o kişinin sizin için doğru insan olduğunu bilirsiniz. Sanki hep onu bekliyormuş ve sanki hep onunla birlikteymişsiniz gibi hissettiren güçlü bir duygu yaşarsınız.

2. Ruhlarınız birleşmek için en doğru anı beklemiştir

Ruh eşleri buluşmak için doğru zamanı bekler. Eğer onu bulduğunuzu hissediyorsanız kesinlikle doğru zamanı yakalamışınız demektir.  

3. En huzurlu yeriniz sessizlik alanınızdır

Onun yanındayken sessizliği bile daha çok seversiniz. Orası sizin kaçış noktanız yani huzur köşenizdir.

4. Onun sessiz düşüncelerini bile bilirsiniz

Ruh eşleri arasında anlaşılamayacak kadar derin bir bağ vardır. Onlar konuşmadan da ne hissettiklerini ne düşündüklerini anlayabilirler.

5. Birbirinizin kusurlarını bilirsiniz

Ve bu kusurların hayatınıza kattığı mükemmellikleri de bilirsiniz. Bu kusurlar sizin için aşılamayacak sorunlar değildir. Tam tersine bu kusurları hayatınızı daha da güzelleştirmek için kullanırsınız.

6. Yaşam hedefleriniz birbirine çok benzer

Aynı şeyleri istiyorsunuzdur. Faklı şeyler olsa bile sonuç aynı kapıya çıkıyordur. Bu nedenle de mükemmel bir çiftsinizdir.

7. Konuşmak sizin için çok kolay

Ruh eşleri birbirlerini anlıyor. Bu nedenle de hiçbir şeyi konuşmaktan çekinmiyorlar. Çünkü her şeyden önce onlar çok yakın arkadaştırlar.

8. Birbirinizi dengeliyorsunuz

Ruh eşi demek birbirinizin kopyalanmış hali demek değil. Ruh eşleri birbirlerini dengelerler. Biri yüksek enerjiliyse diğeri daha sakindir. Muhteşem uyum da burada başlar.

9. Onun yanında tamamen kendinizsinizdir

Taklit yapmanız gerekiyormuş gibi hissetmiyorsunuz ya da olmadığınız biri gibi davranmaya çalışmıyorsunuz. Çünkü sizi, kendiniz olduğunuz için sevdiğinin bilincindesiniz.

10. İlişkiniz için mücadele edersiniz

Çünkü pes etmek size göre değildir. Problemleriniz varsa, bu problemleri çözebilmek için elinizden gelen her şeyi yaparsınız.

 

 

Önceki Yazılar

10 Pratik Cilt Bakım Tüyosu

Sonraki Yazılar

Neden Geçmişe Takılıp Kalıyoruz?