Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Selim Erem
selime@groupmedya.com

 

Reklam Direktörleri
Alev Zorlutuna
alevz@groupmedya.com

Edna Levi
ednal@global360medya.com

Ayşegül Akbulutlar
aysegula@global360medya.com

Reklam Koordinatörü
Özgür Çokgezen
ozgurcg@global360medya.com

Reklam Müdürü
Gökhan Gülsoy
gokhang@global360medya.com

Evet & Özel Projeler Direktörü
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Dijital Reklam Direktörü
Mine Balkan
mineb@groupmedya.com

Dijital Operasyon Sorumlusu
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com

 

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com