Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkanı
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Selim Erem
selime@groupmedya.com

 

Reklam Direktörleri
Alev Zorlutuna
alevz@groupmedya.com

Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com

Ayşegül Akbulutlar
aysegula@groupmedya.com

Reklam Koordinatörü
Özgür Çokgezen
ozgurcg@groupmedya.com

Reklam Müdürü
Gökhan Gülsoy
gokhang@groupmedya.com

Evet & Özel Projeler Direktörü
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
E-posta : abonegroupmedya@arenasportif.com
Telefon : (0212) 945 12 11