parfum-onerileri (1)

PARFÜM ÖNERİLERİ

Romantik, pozitif, feminen… Doğru parfümle istediğiniz ruh haline bürünmeniz mümkün. Koklayın, deneyimleyin, hissedin. İşte sizi arzularınız doğrultusunda minik yolculuklara çıkarabilecek dokuz parfüm…

Yves Saint Laurent – Mon Paris

Kırmızı meyveler ve armudun tatlı fısıltılarıyla feminenliğinizi vurgulayın. Beyaz datura çiçeği sizi harekete geçirebilir.

 Paco Rabanne – Olympea Intense

Beyaz amber ve sedir ağacını harmanlayan kokuya greyfurt çiçekleri eşlik ediyor. Kadınsı hislerinizi açığa çıkarın.

Roberto Cavalli – Paradiso Assoluto

Sandal ağacı ve yabani yaseminin oryantal dokunuşlarına izin verin. Bu çiçeksi kokuyla geçtiğiniz her yerde sıcak bir rüzgâr yaratabilirsiniz.

Bvlgari – Omnia Paraiba

Portakalla başlayıp gardenyayla devam eden kokunun dip notasındaki kakao fasulyesi sıcak bir etki yaratıyor. Bu parfüm pozitif duygularınızı tetikleyebilir.

 Mont Blanc – Lady Emblem Elixir

Mücevher görünümündeki şişesinin içinde ruj esansı, mandalina ve portakal çiçeğini ağırlıyor. Sofistike koku aynı anda hem lüks hem de tatlı bir etki sunuyor.

 By Kilian – Straight To Heaven Extreme

Odunsu kehribar tınılarını Madagaskar’dan gelen vanilya özüyle birleştiren bu kokuyla sıkıcı geçen bir günde heyecan kıvılcımları yaratabilirsiniz.

Viktor&Rolf – Flowerbomb Bloom

Üst notalarında bergamot ve mandalinaya; orta notalarında ise gül ve yasemine yer veren bu parfüm meyve ve çiçek notalarıyla yazı selamlıyor.

Prada – La Femme Prada

Ylang ylang ve baharat notalarıyla alevlenen parfüm, serin bir bahar akşamda teninizle buluşabilecek sofistike bir koku.

Lancome – La Nuit Trésor Caresse

Misk otu, pembe gül özü ve tonka tohumları içeren bu narin parfümle etrafınıza samimi bir enerji yayabilirsiniz.

Yazı: Sude Orhan

 

 

Önceki Yazılar

MÜZİK DİNLEMEK, MÜZİK TERAPİ MİDİR?

Sonraki Yazılar

“ÇOCUK SAHİBİ OLAMIYORUM”