muzip saatler metin arası psy

MUZİPO KİDS SANCAKTEPE’DE AÇILDI!


Türkiye genelinde 12 ildeki 34 merkeziyle hizmet veren Muzipo Kids, İstanbul Sancaktepe’deki yeni merkezinde çocuklarla buluşuyor.

Muzipo Kids, franchise sistemini uygulayarak başarıya ulaşan merkezleriyle büyümeyi ve sektörde öncü olmayı hedefliyor. 200 şubesi olan b-fit markasının kurucusu Bedriye Hülya’nın 2011 yılında Aslı Olgun ile birlikte kurmuş olduğu Muzipo Kids ‘Çocukların hareket üssü‘ olarak hizmet veriyor. Muzipo Kids Kurucularından Bedriye Hülya; “Türkiye’de yılda 1,4 milyon çocuk doğuyor. Şu anda hedef kitle yaş aralığında 18 milyon çocuk bulunuyor. Bu açıdan sektörümüzün çok büyük bir potansiyeli var. Bu potansiyeli değerlendirmek isteyen franchise adayları ile görüşmelerimiz sürüyor. Doğru franchise adayları, güçlü altyapımız ve Ar-Ge yatırımlarımızla büyüme hızımızı 2018 yılının sonuna kadar devam ettireceğimize inanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

TÜRKİYE’NİN İLK ÇOCUK HAREKET ÜSSÜ‘ Muzipo Kids Franchise Şartları

Kariyer hayatına hem hareketli hem de keyifli başlamak isteyen, çocukları seven herkes Muzipo Kids merkezi açmak için aday olabilir. Muzipo’nun franchise adayları, yapılan mülakatların ve kişilik envanterlerinin olumlu sonuçlanması halinde sisteme katılıyor. Bir Muzipo Kids açıldıktan sonra, açılış için yapılan yatırımın geri dönüş süresi 18-24 ay olarak öngörülüyor. Franchise bedeli, Muzipo Kids merkezinde kullanılan tüm malzeme ve ekipmanlar, üye takip bilgisayar programı, uygulamalı eğitimler, işletmeyi açmak ve işletmek için gerekli her türlü bilgi ve programlar, reklam ve tanıtım desteği, personel bulma adına verilecek destek ve pek çok hizmeti kapsıyor. Sürdürülebilir franchise sisteminin en önemli konusu ise satış sonrası destek programlarıdır. Muzipo Kids’in genel merkezindeki operasyon ekibi, merkez sahipleriyle birlikte doğru lokasyondan personel teminine, işletmecilik eğitiminden açılış destek programlarına kadar pek çok konuda beraber çalışıyor ve franchisee başarısı için kesintisiz destek veriyor. Muzipo Kids, akademisyenlerin desteğiyle geliştirilen ve eğitim almış eğitmenler tarafından merkezlerinde uygulanan programlarıyla farklılığını ortaya koyuyor.

Muzipo Kids Hakkında:

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids, çocukların hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak misyonu ile hizmet vermeye başladı. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyunlar ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, çocukların sağlıklı bir şekilde büyümelerine ve gelişimlerini sürdürmelerine ortam sağlamaktadır.

 

 

Önceki Yazılar

ALIŞKANLIKLARIN HAYATIMIZDAKİ YERİ

Sonraki Yazılar

MUTLULUK VE HAYATIN ANLAMI