Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Genel Yayın Yönetmeni
Deniz Çakmakkaya
denizc@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Halil Özbayrak
halilo@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Zeynep Sipahi
zeyneps@groupmedya.com

Görsel Yönetmen
Emine Konuk
eminek@groupmedya.com

Konular Editörü
Ceylan Özçapkın
ceylano@groupmedya.com

Güzellik ve Sağlık Editörü
Gamze Kantarcıoğlu
gamzek@groupmedya.com

İNTERNET

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital Proje Yöneticisi
Özge Özcan Kurt
ozgek@groupmedya.com

Online İçerik Direktörü
Yiğit Yeşillik
yigity@groupmedya.com

Online Editör
Kerem Açıkkaya
kerema@groupmedya.com

Sosyal Medya Yöneticisi
Tuğçe Yılmaz
tugcey@groupmedya.com