Yayıncı
Nevzat Çalışkan (Sorumlu)

Genel Yayın Yönetmeni
Deniz Çakmakkaya
denizc@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Halil Özbayrak
halilo@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Zeynep Sipahi
zeyneps@groupmedya.com

Görsel Yönetmen
Emine Konuk
eminek@groupmedya.com

Konular Editörü
Ceylan Özçapkın
ceylano@groupmedya.com

Güzellik ve Sağlık Editörü
Tuğçe Temel
tugcet@groupmedya.com

İNTERNET

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Gizem Kırca
gizemk@groupmedya.com

 

Dijital Koordinatör
Mert Yurtçular
merty@groupmedya.com

Dijital Operasyon Sorumlusu
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com

Online Editör – Sosyal Medya Yöneticisi
Tuğçe Yılmaz
tugcey@groupmedya.com