hafta-sonu-izleyebileceginiz-eglenceli-diziler (1)

Hafta sonu İzleyebileceğiniz Eğlenceli Diziler

Heyecan verici, eğlenceli bir hafta sonu planından daha iyi ne olabilir diye soracak olursanız, tabii ki hiçbir program yapılmamış bomboş bir hafta sonu diyebiliriz.

Bu boş gününüzü eğlenceli dizilere ayırmaya ne dersiniz?

1. High Fidelity

Maksimum 35 dakika süren, Zoe Kravitz’in başrolünde olduğu High Fidelity dizisi hafta sonunuzu eğlenceli bir hale getirecek. Plak dükkânı sahibi Rob karakterinin takıntılı ayrılıklarını konu eden dizide hem mekânların hem de müziklerin büyüsüne kapılacaksınız.

2. Jane The Virgin

Gina Rodriguez’in başrolünde oynadığı Jane The Virgin, Latin pembe dizilerinden esinlenerek hazırlanmış. Miami’den geçen eğlenceli dizi size aynı anda çeşitli duygular yaşatabilir.

3. Fleabag

Fleabag dizisini çok fazla duymuş olabilirsiniz – ki dizi birçok dalda ödül aldı. Hala başlayıp başlamamak konusunda tereddütleriniz varsa, bu tereddütleri kesinlikle bir kenara bırakın deriz. Phoebe Waller Bridge’in hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde oynadığı dizide, yaşadığı trajedilerle başa çıkmaya çalışan bir kadının hikâyesi konu ediliyor. Trajedi dediğimize bakmayın, dizide sizi bol bol güldürecek sahneler de var.

4. Crashing

Yine bir Phoebe Waller Bridge dizisi! Bu defa Lulu isimli karakterin başından geçen olayları seyredeceksiniz.

5. Crazy Ex-Girlfriend

Eski sevgilisine takıntılı genç bir kadının müzik dolu eğlenceli hikayesini izlemeye hazır mısınız? Crazy Ex-Girlfriend dizisinde başarılı bir avukat olan Rebecca’nın eski aşkını yeniden kazanabilmek için neleri göze aldığını izleyeceksiniz.

 6. The Conners

Her ailede olabilecek sorunları ele alan The Corners dizisi Jackie, Darlene, Becky ve D.J.’in maceralarını konu ediyor.

7. Arrested Development

Arrested Development dizisinde varlıklı bir ailenin her şeyini kaybetmesi ve onları bir arada tutmaya çalışan Michael’ın hikâyesi aktarılıyor.

8. Unbreakable Kimmy Schmidt

Unbreakable Kimmy Schmidt dizisinde, bir papaz tarafından kandırılan dört kadının başından geçen komik bir olaya şahit olacaksınız.