çigköfte1

EL ARABASINDAN PORSCHE’A

 

 


100 MİLYONLUK ARABA İLE YOLCULUĞA HAZIR MISIN?

Bundan 25 sene önce el arabasıyla çiğköfte satışına başlayan Osman Yaşar, bugün 800’ü aşkın franchise’ı bulunan Oses firmasının Yönetim Kurulu Başkanı olarak, yurtiçi ve yurtdışında birçok başarıya imza atıyor. 100 MİLYONLUK ARABA kitabı ile Osman Yaşar, kendi hayatından kesitleri tüm içtenliğiyle okuyucularla paylaşıyor.

Marka başarısının her aşamasını ve bu yolda yaşanacak her türlü krizi nasıl atlatabileceğinizi gözler önüne seren 100 MİLYONLUK ARABA, başarının tesadüf olmadığını ve fırsatların nasıl değerlendirilmesi gerektiğini büyük incelikle anlatıyor.

‘TAKVİM 1993 YILINI GÖSTERDİĞİNDE OSMAN YAŞAR’IN 25 YILLIK BAŞARI HİKAYESİNİN İLK ADIMLARI ATILIYOR. EL ARABASINDA ÇİĞKÖFTE SATIŞIYLA BAŞLAYAN YOLCULUĞUN İÇİNE BİRAZ YUVA ÖZLEMİ, BİRAZ HASRET, BİRAZ DA YOKSULLUK EKLENEREK HER GÜN BİRAZ DAHA AZİM VE HEVES GETİRİYOR. ÇOCUK YAŞTA YUVASINDAN UZAĞA GELİP EKMEĞİNİ KAZANMANIN PEŞİNE DÜŞEN OSMAN YAŞAR, HENÜZ O YILLARDA BİLE KURUMSALLAŞMANIN GEREKLİLİĞİNİ VE VİZYONUNU RUHUNDA TAŞIYOR.’

Otobiyografi tarzında yazılan 100 MİLYONLUK ARABA, özellikle yeni girişimciler için başucu rehberi olabilecek nitelikte. Kimi zaman gözyaşlarıyla kimi zaman da tebessümle okuyacağınız, bu kitap; yoksulluktan varlığa, zor koşullardan konfora, kayıplardan kazanca giden yolda size ışık tutacak.

OSMAN YAŞAR kimdir?

Adıyamanlı olan Osman Yaşar, vizyoner kişiliği sayesinde kısa sürede büyük adımlar atarak sektörün oluşmasında ve gelişmesinde önemli katkılar sağlamıştır. Seyyar arabadan, ilk çiğ köfte şubesine, el ile üretimden, çiğ köfte makinesine ve son olarak ilk çiğ köfte fabrikasıyla birçok ilke imza atmıştır. OSES’in kurucusu Osman Yaşar, fabrika açılışında yaptığı konuşmada; “Biz bu lezzeti tüm Türkiye’ye sevdirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün ülke genelinde 600’e yakın şubemiz ve yüzlerce personelimizle hizmet veriyoruz. AB standartlarında, 3 katlı, modern, Türkiye’nin ilk çiğ köfte fabrikasını hizmete açtık, en büyük rakibimiz Mc Donalds’tır.” demiştir.

 

 

Etiketler:
Önceki Yazılar

FACEBOOK KULLANICILARI NARSİSİST Mİ?

Sonraki Yazılar

OKUMA ÖNERİLERİ