red

DOLGUN DUDAKLAR


Yaşlandıkça dudaklarımız incelmeye başlıyor. Dermatoloji Uzmanı Dr. Robert Anolik, “Zamanla dudağın üzerindeki deride bulunan kolajen gevşer ve burundan üst dudağa kadar olan uzunluk artar. Bu da üst dudağın içe doğru kıvrılmasına yol açar” diyor. Bu durum için dudak dolguları popüler olsa da iğneli yöntemler herkes için uygun değil. İşte daha pratik çözümler!

Derleyen: Buğra LEVENT

DUDAK PARLATICISI

Dolgunluk veren eski usul dudak parlatıcıları dudaklarımızda acı biber sürmüşüz gibi bir his bırakıyordu. Şimdiyse, parlaklıkları dolgunluk efekti yaratırken, acı vermeyen peptidler de dudakları dolgunlaştırmak için kolajen üretimini arttırıyor.

BAZ

Ruj sürmeden önce dudaklarını peeling ya da baz uygulama gibi özel ritüellerden geçiriyorsanız, işe bir de dolgunluk efekti katın. Dudaklarınızı dolgunlaştırırken hyalüronik asit ve C vitaminiyle besleyip nemlendiren bir ürün tercih edebilirsiniz.

SERUM

Anında dolgunluk sağlarken dudak çevresindeki kırışıklıkların da hakkından gelen ürünlere bir göz atın deriz. Hardal filizi özleri ile kan dolaşımını hızlandıran ve kolajen kompleksi ile kırışıklık görünümünü azaltan Murad Dolgunlaştırıcı ve Kırışıklık Azaltıcı Kolajen Dudak Serumu derdinize derman olabilir.

 

 

Önceki Yazılar

KENDİNİZİ ŞIMARTIN!

Sonraki Yazılar

“SAHİP OLAMADIKLARIMIZI ARZULUYORUZ”

Bir cevap yazın