ciddi-bir-iliski-yasamanin-pozitif-etkileri (4)

Ciddi Bir İlişki Yaşamanın Pozitif Etkileri

Bir ilişkinin içerisinde olmak özellikle de ciddi bir ilişkinin içinde olmak kişilere huzurlu ve güvenli bir alan yaratır. Birini sevmek, saygı duymak, değer vermek ve tüm bunların aynı şekilde karşılığını da görmekten daha keyifli ne olabilir ki? Bunları yaşadığınız biriyle evlenmek elbette mutluluğunuzu pekiştirecektir.

Ciddi ilişkilerin ruhumuza iyi gelen etkilerini ve pozitif yanlarını gelin hep birlikte inceleyelim:

Her zaman her konuyu rahatça konuşabileceğiniz biri vardır.

Ciddi bir ilişkide ve evlilikte partnerinizle, eşinizle her şeyi rahatlıkla konuşabilmenin tadına varabilirsiniz. Çekinceleriniz, utançlarınız yoktur çünkü şeffaf bir ilişki yaşarsınız. Olduğunuz halinizle sevilmenin güveni sizin için değerli olur. En yakın arkadaşlarınızla konuşabildiğiniz şeyleri sevdiğiniz kişiyle de paylaşabilirsiniz.

Evlilik odaklı ilişki arayan yalnız kişiler Hawaya‘da buluşuyor. Hawaya’nın güvenli sohbet ortamında eşleşmenize dilediğiniz soruları sorabilir, birbirinizi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Birbirinize hayatta destek olur ve birbirinizi cesaretlendirirsiniz.

İş yerinde yaşanan sorunların ardından eve gittiğinizde eşinizle koca bir günün stresini paylaştığınızda, o en sabrınızın kalmadığı noktada eşiniz sizi sonsuz desteğiyle sarıp sarmalar. Kendinize güveninizi yitirdiğinizde dahi size inanan birinin varlığı cesaret vericidir.

Hawaya aracılığıyla tanıştığınız kişiyle sabahlara kadar sürecek mesajlaşmalarınız arasında karakter analizi yapmak, onu tanımaya çalışmak oldukça eğlenceli olacak!

Sıcak bir kucaklaşma ve şefkatli bir öpücük her an yanı başınızdadır.

Ciddi ilişkinin ve evliliğin bundan daha huzur veren bir özelliği olabilir mi? Sarılmanın mutluluk hormonunu artırdığı bir gerçek! Özellikle bu sarılma ve öpücükler sevdiğiniz kişiden geldiğinde mest etmesi ise garanti!

Can sıkıntılarınızda ortak eğlenceler bulursunuz.

Ortak beğeniler, zevkler ve eğlenceler hayatınızı paylaştığınız kişiyle yaşadığınızda çok daha anlamlı olur. Sevdiğiniz filmi birlikte defalarca izlemek, lezzetli bir yemeğe eşlik eden keyifli müzikler, bazen bir konser, bazen ortak arkadaşlarınızı da ağırladığınız bir oyun gecesi! Mutluluğu paylaşmanın doyumsuz tadına birlikte varmak ilişkinizi daha da güçlendirir.

Beraber yeni şeyler keşfeder, hayatı deneyimlersiniz.

Onun hayali sizin hayaliniz olur, sizinki de onun! O yıllardır görmek istediği Avrupa kentini beraber seyahat edebilirsiniz. Bir türlü yamaç paraşütü için bulamadığınız cesareti belki de eşinizle birlikteyken yakalayabilirsiniz. Bu tip paylaşımlar ilişkiyi her daim taze tutar.

Evlilik için hayal ettiğiniz ideal eş belki de farklı bir şehirdedir.  Hawaya tüm bu mesafeleri ortadan kaldırıyor. Ruh eşinize Hawaya ile kavuşabilirsiniz.

HAWAYA, HAYALİNİ KURDUĞUNUZ İLİŞKİNİN KAPILARINI AÇIYOR

Ciddi bir ilişki istiyor, karşınızdaki kişiyle gerekli duygusal ve fiziksel yakınlığı hissettiğiniz takdirde evliliğe sıcak bakıyorsanız ve karşınızdaki kişinin de aynı fikirde olmasını istiyorsanız Hawaya‘da yanlış anlaşılmalara yer yok! Hawaya çatısı altındaki herkes ciddi bir ilişki amacıyla bu uygulamayı kullanıyor.

Hawaya ideal partnerini arayan ve kalıcı bir birliktelik kurmaya niyeti olan kadın ve erkekleri bir araya getirerek, ciddi ilişki yolundaki ilk adımlarında onlara eşlik ediyor.

Hawaya ayrıca güçlü bir teknolojik alt yapıya ve yapay zekâya sahip. “Selfie Doğrulama” sistemi ile kimlik doğrulaması yapılıyor ve böylece sahte profil oluşturulmasına engel oluyor.

Mahremiyet özellikle teknoloji çağında herkesin en önem verdiği konu. Hawaya bunu da düşünerek ilk etapta profil fotoğrafını göstermek istemeyen kadınlar için “Bulanıklaştırma” seçeneği sunuyor. Bu seçenek ile profil fotoğrafı yalnızca bağlantı kurduğu kişilere gösteriliyor.

Hawaya’da ayrıca, kullanıcıların kendilerini rahat ve güvenilir bir ortamda hissetmeleri için “Şahit” özelliği seçeneği de bulunuyor. Bu seçeneği etkin hale getiren kullanıcılar güvendikleri bir arkadaşlarını ya da bir aile üyesini sürece dâhil ederek, onlardan geri bildirimler ve tavsiyeler alabiliyorlar.

Hawaya sunduğu ‘’Özel mod’’ seçeneği ile eşleşmeyi bir sonraki adıma taşıyor. Bu özellik sayesinde eşleşen kişiler karşılıklı olarak bütün dikkatlerini birbirine veriyor ve başka kimseyle iletişime geçmiyorlar.

Sohbet başlatma konusunda çekinceniz varsa Hawaya harika bir özellik sunuyor: Profillerin eşleşmesinden sonra, kişilere ilk iletişimlerinde kolaylık ve rahatlık sağlamak adına ilgili çekici sohbet araçları ve kişiselleştirilmiş sohbet başlatma konuları sunuyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de artan dijital flört çağında, daha güvende hissederek birilerini tanımak ve ciddi ilişkiye başlamak için en ideal uygulama kesinlikle Hawaya!

 

 

No Previous Post
Sonraki Yazılar

Konuşmadığını İyileştirebilir misin?