cift

BURÇLARIN EN SEKSİ ÖZELLİKLERİ NELER?


Burçların ‘en seksi’ yönlerini mercek altına aldık! 

Koç burcu

En seksi özelliği: Tutku

Koç burcu biriyle birlikteyseniz, hayat boyu ondan kopamayacağınızı belirtelim. Zira başına buyrukturlar ve kararlarını çok düşünmeden, aniden alırlar. Bu özellikleri ile etraflarındakileri büyülerler. Onların tutkularına ve aldıkları risklere farkında olmadan bağlanırsınız.

Boğa burcu

En seksi özelliği: Başarı

İşini nasıl yapması gerektiği konusunda kusursuz olan bir erkekten ya da kadından daha seksi ne olabilir ki? Hayatlarında azim hiç eksik olmadığı için, boğa burçları genellikle liderlik vasıflarına hakimdirler. Size sorun gibi görünen şeyler, onlar için çocuk oyuncağıdır.

Hayatınızda boğa burcu bir erkek varsa, sık sık şarap eşliğinde romantik geceler geçiriyorsunuz demektir. Boğa burçları, ağırlama konusunda oldukça başarılıdırlar. İlişkilerinde maddiyata pek önem vermez ve ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Yatakta da aynısı geçerli tabii.

İkizler burcu

En seksi özelliği: Bilgelik

İkizler burcu tam bir hitabet sanatçısıdır. Konuştuklarında, karşılarındakiler onlara dikkat kesilirler. Bu etkileyici özelliklerine dikkat edin; çünkü boş hayallere kolayca kapılabilirsiniz. (Yine de hayal kurmak da oldukça seksi, öyle değil mi?)

Yengeç burcu

En seksi özelliği: Gizemlilik

Ne zaman hangi şartlar altında ne yapacaklarını asla kestiremezsiniz. Bu gizemlilik sayesinde yengeç burçları oldukça seksi görünürler. Bağımsızdırlar ve bu gizemliliklerini iyi bir silaha dönüştürürler.

Doğalarında özgürlük vardır. O yüzden yengeç burcu erkekleri biraz zorludur. Zor olan da seksidir tabii.

 

 

Önceki Yazılar

FACEBOOK’TA EN FAZLA KAÇ ARKADAŞINIZ OLABİLİR?

Sonraki Yazılar

MÜZİKSİZ SPOR HATA MIDIR?

Bir cevap yazın