beauty

BEŞ DAKİKADA MAKYAJ


Spor salonundan çıkar çıkmaz işe gitmek için acele ettiğinizi biliyoruz. Doğru taktikleri uygularsanız, makyaj için sadece beş dakika yeter.

FONDÖTEN

Likit fondöteni iki aşamalı olarak sürmeniz işinizi kolaylaştırır ve daha iyi bir kapatıcılık elde edersiniz. Parmaklarınıza bir miktar fondöten alıp, nemlendirici sürer gibi uygulayın. 20 saniye bekledikten sonra ikinci katı geçin. Deneyin: Yves Rocher Kusursuz Ten Likit Fondöten (A74,90; yvesrocher.com.tr)

AYDINLATICI

Yorgunluk ve uykusuzluk izlerini yüzünüzden silmek için; burun, elmacık ve kaş kemiklerinize stick formda bir aydınlatıcı uygulayın. Bu, yüzünüze birkaç dokunuşla ışılt kazandıracak. Şimdi işe gitmeye hazırsınız!
Deneyin: Golden Rose Highlighter Stick (A24,25; goldenrose.com.tr)

KAŞ KALEMİ

Kaşlar, yüzünüzdeki ifadeye çok şey katar. Daha genç ve canlı bir görünüm için kaş kaleminden yardım alın: Kalemi kullanırken iç köşeden, kaşlarınızın altından başlayın ve kalemle aşağıdan yukarı doğru çizgiler çizerek ilerleyin. Deneyin: The Body Shop 3’ü 1 Arada Kaş Kalemi (A44,90; thebodyshop. com.tr)

RUJ & ALLIK

Hızlı bir makyaj için yanaklara ve dudaklara aynı anda uygulanabilen ürünleri tercih edin. Doğal bir görünüm için yanaklarınızın kendi pembeliğine yakın bir ton seçin. Deneyin: Flormar Lip & Cheek (A9,99; flormar. com.tr)

 

 

Önceki Yazılar

GÜNDE BİR DAKİKA KİTAP, ÜÇ SAAT TELEFON!

Sonraki Yazılar

ÖNYARGILARIMIZ NE KADAR DOĞRU?

Bir cevap yazın