guzellik

ANNEMDEN NE ÖĞRENDİM?


Genç yaşlarda annelerimizin öğüt vermesinden hiç hoşlanmayız, çoğu kez kulak ardı ederiz. Ama sonra hep haklı çıktıklarını görürüz. Ünlü isimler, annelerinden öğrendikleri güzellik sırlarını paylaşıyor.

Derleyen: Buğra LEVENT

DAKOTA JOHNSON

“The Fifty Shades of Grey” serisiyle cüretkar yönünü gözler önüne seren Johnson’ın annesinden aldığı öneriyi uygulamak aslına bakarsanız hayli kolay: “Her zaman nemlendirici sür ve güneş kremi kullan.”

JESSICA CHASTAIN

Son olarak Ralph Lauren’in yeni parfümü ‘WOMAN’ ın yüzü olan Jessica Chastain, porselen cildiyle bizi büyüleyen isimlerden. Bakın, ne diyor: “Annemden öğrendiğim en önemli şey, yatmadan önce yüzümü yıkamak. Ama çoğu zaman bunu yapmayı unutuyorum.”

MILEY CYRUS

Popüler kültürün sansasyonel ismi Miley Cyrus’un annesi, ‘doğal güzellik’ diye bir şeyin olmadığına inanıyormuş. Ama Cyrus, annesinin inandığı şeylere genellikle karşı olduğunu belirtiyor.

JENNIFER LOPEZ

Jennifer Lopez’in annesi, fiziksel güzelliğe pek önem veren biri değilmiş. Onun için önemli olan şey de kişilikmiş. Jenny, bu özelliğin hayatı boyunca onunla kaldığını belirtiyor.

 

 

Önceki Yazılar

SİZE BİR SIR VERELİM Mİ?

Sonraki Yazılar

UZUN ÖMÜRLÜ BİR İLİŞKİ İÇİN NELER YAPMALI?

Bir cevap yazın